8. Apr. 2020
You are here: Úvod|MK SQL - Ekonomická a skladová agenda
MK SQL - Ekonomická a skladová agenda
MK SQL PDF Tlačiť E-mail

MK SQLMK SQL je informačný systém určený pre malé a stredné spoločnosti. Je to modulárny systém, v plnej miere určený pre potreby evidencie komplexnej firemnej ekonomickej, obchodnej a skladovej agendy. Pozostáva z voliteľných modulov jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdového modulu, obchodného a skladového modulu a modulu výroba. Informačný systém je postavený na vyspelej technológii klient-server, čo ho z pohľadu bezpečnosti a rýchlosti zaraďuje medzi žiadané informačné systémy a zároveň garantuje excelentný výkon a skutočne bohatú funkcionalitu.

 
MK SQL - modul Jednoduché účtovníctvo PDF Tlačiť E-mail

Popis


Modul Jednoduché účtovníctvo obsahuje peňažný denník, knihu DPH, knihu pohľadávok a záväzkov, vystavovanie faktúr, adresár firiem, evidenciu motorových vozidiel a knihu jázd, cestovné príkazy, investičný a drobný investičný majetok, evidenciu trvalých záväzkov, pohľadávok, prevodných príkazov a homebanking.

Použitie


Je vhodný pre živnostníkov a podnikateľov, ktorí potrebujú prehľadne viesť jednoduché účtovníctvo.

 

 
MK SQL - modul Sériové čísla PDF Tlačiť E-mail

Popis


Modul Sériové čísla je rozširujúcim modulom ekonomickej agendy SQL Sklad a umožňuje definovať sériové číslo pre každú skladovú položku, čo umožňuje unikátnu identifikáciu napríklad pri neskoršej možnej reklamácii. Súčasťou tejto licencie je i agenda umožňujúca evidenciu opráv a reklamácií.

Použitie


Je vhodný pre všetky spoločnosti, u ktorých je potrebné evidovať sériové čísla pri predaných tovaroch.

 

 


Stránka 1 z 3