9. Apr. 2020
You are here: Úvod|Tlačiarne fiskálne Pegas
PegasFM
Tlačiareň POS BIXOLON SRP 275 A/FN PDF Tlačiť E-mail

Tlačiareň POS BIXOLON SRP 275 A/FN

SRP 275A/FN je spoľahlivá a rýchla fiskálna ihličková tlačiareň s fiskálnym modulom podľa zákona č. 289/2008 Z.z. a tlačou na pásku so šírkou od 57mm do 76mm. Tlačiareň má užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky.

Čítať celý článok...
 
Tlačiareň POS BIXOLON SRP 275 C/FN PDF Tlačiť E-mail

Tlačiareň POS BIXOLON SRP 275 C/FN

SRP 275C/FN je spoľahlivá a rýchla fiskálna ihličková tlačiareň s fiskálnym modulom podľa zákona č. 289/2008 Z.z., orezom pásky a tlačou na pásku so šírkou od 57mm do 76mm. Tlačiareň má užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky. Je ideálna ako periférne zariadenie k rôznym pokladničným systémom a POS produktom. Vhodná pre maloobchod, pohostinské a reštauračné zariadenia.

V ponuke sú varianty s bielou alebo čiernou farbou tlačiarne.

Čítať celý článok...
 
Tlačiareň POS BIXOLON SRP 350/FN PDF Tlačiť E-mail

Tlačiareň POS BIXOLON SRP 350/FN

SRP 350/FN je vysokorýchlostná fiskálna tlačiareň s fiskálnym modulom Pegas FM-06 podľa zákona č. 289/2008 Z.z. a termotlačou na 80mm pásku. Má port na ovládanie zásuvky, externý napájací adaptér a užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky. Tlačiareň umožňuje tlač čiarových kódov a má automatický orez účtenky. Doplnky: kit pre montáž na stenu a plastový kryt proti poškodeniu. Vhodná pre obchodné prevádzky všetkého druhu, reštauračné a pohostinské zariadenia.

V ponuke sú varianty s bielou alebo čiernou farbou tlačiarne.

Čítať celý článok...
 
Tlačiareň POS BIXOLON SRP 350N/FN PDF Tlačiť E-mail

Tlačiareň POS BIXOLON SRP 350N/FN SRP 350N/FN je vysokorýchlostná fiskálna tlačiareň s fiskálnym modulom Pegas FM-06 podľa zákona č. 289/2008 Z.z. a termotlačou na 57mm pásku. Má port na ovládanie zásuvky, externý napájací adaptér a užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky. Tlačiareň umožňuje tlač čiarových kódov a má automatický orez účtenky. Doplnky: kit pre montáž na stenu a plastový kryt proti poškodeniu. Vhodná pre obchodné prevádzky všetkého druhu, reštauračné a pohostinské zariadenia.

V ponuke sú varianty s bielou alebo čiernou farbou tlačiarne.

Čítať celý článok...
 
Tlačiareň POS BIXOLON SRP 500 /FN PDF Tlačiť E-mail

Tlačiareň POS BIXOLON SRP 500 /FNSRP 500/FN je rýchla dvojfarebná fiskálna atramentová tlačiareň s fiskálnym modulom FM-06 podľa zákona č. 289/2008 Z.z. a tlačou na 76mm pásku. Je určená ako periférne zariadenie k pokladničným systémom a POS produktom, kde sa vyžaduje vysoká stálosť tlačových výstupov pri vysokej rýchlosti tlače. Náplne HP vo farbách: červená, zelená, modrá, čierna. Má port na ovládanie zásuvky, externý napájací adaptér a automatický orez účtenky. Vhodná pre prevádzky s malou a strednou kadenciou predaja, stánkový predaj.

V ponuke sú varianty s bielou a čiernou farbou tlačiarne.

Čítať celý článok...
 
Tlačiareň POS EPSON TM-T88IV /FN PDF Tlačiť E-mail

Tlačiareň POS EPSON TM-T88IV /FNTM-T88IV /FN je spoľahlivá vysokorýchlostná fiskálna tlačiareň s fiskálnym modulom Pegas FM-06 podľa zákona č. 289/2008 Z.z. a termotlačou na 80mm pásku. Tlačiareň má automatický orez účtenky a umožňuje tlač čiarových kódov.

Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 3